Звіт за 2017 рік.

 

Видано 2008 довідок про наявність земельних ділянок у громадян для отримання матеріальної допомоги малозабезпеченим, фонд зайнятості.

За результатами розглядів заяв та звернень було підготовлено 33 проекти рішень міської ради та підготовлені витяги з рішень міської ради.

Відбулося 20 засідань постійної депутатської комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

Відбулося 16 засідань комісії міської ради з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок з виїздом на місце.

Укладено 186 договорів орнди землі.

Укладено 62 додаткові угоди до договорів оренди землі.

Укладено 103 договори про заборону на відчуження земельних ділянок.

Надано земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель запасу житлової та громадської забудови:

-        учасникам АТО – 42

Надано земельних ділянок для будівництва індивідуального гаража із земель запасу житлової та громадської забудови:

-        учасникам АТО – 29

Надано земельних ділянок для садівництва із земель запасу міської ради:

     -   учасникам АТО – 1.

Надано земельних ділянок для городництва із земель запасу міської ради:

-        учасникам АТО – 1.

Земельні ресурси займають особливе місце у формуванні інфраструктури розвитку міста. За рахунок продажу та оренди міських земель формується і поповнюється бюджет міста Новограда-Волинського та проводяться фінансування основних напрямків його розвитку.

На підставі прийнятих міською радою рішень та підготовлених до продажу матеріалів продано 11 земельних ділянок, що перебували в оренді юридичних та фізичних осіб на суму 1608720,09 грн.

 

Проведено 3 земельних аукціони на якому продано 5 прав оренди земельних ділянок на суму 233517,11 грн. орендної плати в рік.