новини, оголошенняОголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення

                                  експертної грошової оцінки земельних ділянок 

 

Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка продаватиметься власнику об’єкта нерухомого майна, яке розташоване на земельній ділянці.

Дані про земельні ділянки:

      вул. Ушакова, 7-А, площею 0,1000 га (кадастровий номер 1811000000:00:008:1032) для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (код 03.15) (спортивно-оздоровчий центр).

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

До підтвердних документів належать:

-        заява претендента на участь у конкурсі з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна;

-        копії установчих документів суб’єкта оціночної діяльності;

-        згода на обробку персональних даних;

-        кількість звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що складені за попередні 24 місяці учасником конкурсу (в тому числі, вказати кількість рецензій або висновків державної експертизи з результатами);

-        копії документи підтверджуючі суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки землі.

До участі в конкурсі допускаються претенденти, які є суб’єктами оціночної діяльності у сфері оцінки земель відповідно до статті 6 Закону України «Про оцінку земель».

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість калькуляції витрат пов’язаних з виконанням робіт (з рецензування), а також строк виконання робіт (у календарних днях з врахуванням рецензування).

У разі невідповідності документів вимогам Закону України «Про оцінку земель», а також у разі подання неповного пакету документів, заява на участь у конкурсі не розглядається.

Збір необхідної інформації (крім наявних у відділі земельних відносин управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради) проводить оцінювач.

Відомості про місцезнаходження комісії:

вул. Шевченка, 16, м. Новоград-Волинський, 11700.

Строк подання конкурсної документації: до 29 листопада 2018 року (включно).

Поштова адреса за якою подаються документи: вул. Шевченка, 16, м. Новоград-Волинський, Житомирська область, 11700, каб. 27.

 

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 30 листопада 2018 року об 13.30 годині за адресою: вул. Шевченка, 16, м. Новоград-Волинський, Житомирська обл., каб. 39.


До уваги забудовників щодо можливої участі у реалізації механізму надання державної підтримки у реалізації державних житлових програм

 

16 березня 2017 року Верховною Радою України прийнято Закон України № 1954-VIII «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» щодо реалізації державних житлових програм», що дає змогу учасникам АТО та внутрішньо переміщеним особам та членам їх сімей отримати державну підтримку, яка полягає у сплаті державою до 50 відсотків вартості будівництва (придбання) доступного житла, та, відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", на фінансування програми передбачено 30,0 млн.грн.

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.09.2017 № 708 внесені відповідні зміни до Порядку забезпечення громадян доступним житлом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 11.02.2009 № 140, і Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.02.2012 № 193.

Наказом Мінрегіону України від 17.10.2017 № 272 встановлено, що одержувачами бюджетних коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла» є Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву (далі - Держмолодьжитло) та її регіональні управління/Іпотечний центр та затверджено Розподіл бюджетних коштів між адміністративно територіальними одиницями на 2017 рік, згідно якого асигнування вже надійшли на рахунки в територіальних органах ДКСУ.

Відповідно до Порядку забезпечення громадян доступним житлом, затвердженого постановою КМУ від 11 лютого 2009 року № 140, розгляд пропозицій щодо формування переліку об'єктів житлового будівництва, на добудову (будівництво) яких або придбання житла в яких можуть спрямовуватися кошти, здійснюється Міжвідомчою комісією, склад якої затверджено наказом Мінрегіону від 18.08.2017 року № 212.

На даний час розпочато роботу вищезазначеної Комісії з метою формування переліку житлових об'єктів на добудову (будівництво) яких або придбання житла в яких можуть спрямовуватися кошти державної підтримки.

 

Детальна інформація щодо реалізації Порядку забезпечення громадян доступним житлом висвітлюється на офіційному сайті Держмолодьжитла (http://www.molod-kredit.gov.ua/) та у кожному з регіональних управлінь/іпотечному центрі Держмолодьжитла.

Файл документа: Наказ Мінрегіону від 20.12.2011 №361

 


 

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

вул. Шевченка,16, м. Новоград-Волинський, Житомирська область, 11700

 тел. (04141)5-33-08, 5-51-07,   e-mail: up.arxitektura@meta.ua

 

НАКАЗ №47

 

«12» вересня  2017 року                                              м. Новоград - Волинський

 

Про примірний тижневий графік

роботи начальника управління –

головного     архітектора     міста

управління          містобудування,

архітектури        та       земельних

відносин міської ради

 

    Керуючись Положенням про управління містобудування, архітектури та земельних відносин Новоград-Волинської міської ради, з метою впорядкування роботи та особистого прийому громадян начальником управління-головним архітектором міста управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради:

    1. Затвердити примірний тижневий графік роботи начальника управління-головного архітектора міста управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради (додаток).

    2. Оприлюднити цей наказ на офіційних сайтах міської ради і управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.

    3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Т.в.о.начальника управління–головного  архітектора

міста     управління     містобудування,    архітектури

та земельних відносин міської ради                                                      З.С. Альяних

 

 

 

 

 

 

Додаток

до наказу від 12.09.2017 №47

 

Примірний тижневий графік роботи начальника управління-

головного архітектора міста управління містобудування, архітектури

та земельних відносин міської ради

 

 

Понеділок-четвер 

08.00-17.15

Робочий день

 

 

П’ятниця

08.00-16.00

Робочий день

 

 

Щоденно

12.00-13.00

Обідня перерва

 

 

Щоденно

8.30-8.45

Підпис фінансово-господарських документів

 

 

Понеділок-четвер 

17.00-17.15

Підпис містобудівних документів

 

 

Понеділок-четвер

8.00-8.30

 

Опрацювання вхідної і вихідної кореспонденції

 

 

 

Понеділок

10.00-11.15

 

Участь у апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України  Житомирської області

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Понеділок

11.15-12.00

Участь у галузевій нараді у першого заступника міського голови з питань сфери містобудування, земельних відносин

 

 

Перший понеділок місяця

10.00-11.15

Участь у розширеній апаратній нараді з керівниками та працівниками самостійних виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України  Житомирської області

 

 

Останній понеділок місяця

10.00-11.15

Участь у розширеній апаратній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України  Житомирської області

 

 

Перший і третій вівторок місяця

9.00-12.00

Особистий прийом громадян

 

 

Перший і третій вівторок місяця

15.00-17.00

Особистий прийом громадян першим заступником міського голови

 

 

Середа

14.00-16.30

Участь у виїзному засіданні комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок

 

 

 

Середа

16.30-17.00

Участь у нараді щодо підведення підсумків виїзного засідання комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок

 

 

 

Друга середа місяця

 9.00

Участь у засіданні виконавчого комітету міської ради

 

 

 

Другий і четвертий четвер місяця

9.00-12.00

Участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин

 

 

Четвер

9.00

Участь у пленарних засіданнях міської ради, визначених згідно розпорядження міського голови про скликання сесій міської ради

 

 

П᾽ятниця

8.00-8.30

Апаратна нарада працівників управління

 

 

П᾽ятниця

9.00-9.30

Участь у галузевій нараді у першого заступника міського голови з питань сфери містобудування, земельних відносин

 

 

Пятниця

10.00- 15.00

Особистий прийом громадян міським головою

 

 

 

Т.в.о.начальника управління–головного  архітектора

міста    управління    містобудування,    архітектури

та земельних відносин міської ради                                                      З.С. Альяних

 

 

 

 

 

 

 Шановні власники тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності!

    Управління містобудування, архітектури та земельних відносин Новоград-Волинської міської ради нагадує власникам тимчасових торгівельних павільйонів та кіосків на території міста щодо отримання паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності або продовження строку дії виготовлених паспортів прив’язки у відповідності до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244 „Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності“. За більш детальною інформацією рекомендуємо звертатись в управління містобудування, архітектури та земельних відносин Новоград-Волинської міської ради (вулиця Шевченка,16, кабінет 27, тел. 5-33-08, 5-51-07).

Експлуатація тимчасових споруд без оформленого паспорта прив’язки тимчасової споруди або продовження строку дії виготовлених паспортів прив’язки забороняється відповідно до вищевказаного Порядку.

 

Начальник управління містобудування,

архітектури та земельних відносин

Новоград-Волинської міської ради                                                   Д.С.Гудзь